Cookies?

Wij gebruiken cookies.

Om je beter en persoonlijker te helpen, gebruikt de Vastelastenbond cookies. We zetten functionele en analytische cookies in om onze website goed te laten werken.

Privacy en cookiebeleid

Accepteer alle cookies

“Wij helpen je graag met je vaste lasten”

Het goed regelen van je vaste lasten levert geld én gemoedsrust op. Toch controleren weinig mensen jaarlijks alle contracten en polissen. Het is moeilijk en het ontbreekt je vaak aan tijd en motivatie. Dat is zonde!

Dirk-Jan Wolfert | oprichter van de Vastelastenbond

Lees meer over ons

Bespaar op al je
vaste lasten

Bespaar € 200,- op je Energierekening

Met de Vastelastenbond bespaar je op alle vaste lasten 

Gemiddelde besparing op al je vaste lasten

€1.000,- p.j

Meer informatie

Energieprijzen stijgen per 1 juli

Dinsdag 04 mei 2010 13:50Margot Boesveld

 

“Door stijging van de energieprijzen gaan de variabele tarieven per 1 juli 2010 stijgen. Met welk percentage de energieprijzen gaan stijgen is nog niet duidelijk. Er wordt uitgegaan van een stijging van 5 tot 10%.”  Dit is de start van het persbericht wat we gisteren naar pers en andere relaties hebben verstuurd.  Het persbericht is uitgebreid opgepakt door media en onder andere geplaatst op Nederlands bekendste nieuwswebsite: nu.nl. Op dit moment heeft ruim 60% van de Nederlanders een variabel contract. Voor deze grote groep consumenten gaat de energierekening per 1 juli 2010 weer omhoog. We vinden het belangrijk dat deze groep beseft dat een prijsstijging te voorkomen is. Een goede optie is de energietarieven (voor meerdere jaren) vastzetten. Op dit moment ligt de prijs voor een 3-jarig vaste prijs op het niveau van 2003 en is daarmee ongekend laag. De gemiddelde leveringskosten voor een 3-jarig vaste prijs liggen nu nog net iets boven het gemiddelde van de variabele tarieven. Met oog op stijgende variabele tarieven vinden wij het een verstandige keuze om nu te kiezen voor een 3-jarig vaste prijs. Klik hier om het volledige persbericht te lezen. 

Deel dit artikel

Op de hoogte blijven?

Schrijf je in voor onze nieuwsbrieven. Zo ben je altijd op de hoogte van wat er gebeurt in de vaste lasten wereld. En we geven de beste tips om zelf te besparen op jouw vaste lasten.

Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst. Jij kan de eerste zijn!

Plaats een reactie

Lees meer over

 Veiling energie Vereniging Eigen Huis gedeeltelijk succes

Woensdag 12 mei 2010 10:16

Op donderdag 6 mei 2010 heeft iChoosr voor de leden van Vereniging Eigen Huis opnieuw een veiling gehouden onder energieleveranciers. Energie:direct heeft beide veilingen (1 en 3 jaar vaste prijs) g...

Lees meer

De Vastelastenbond is op zoek naar slachtoffers van actie-aanbiedingen!

Vrijdag 21 mei 2010 14:48

We zien de laatste tijd dat aanbiedingen van energieleveranciers steeds buitensporiger worden. Dat lijkt voor de consument een goede ontwikkeling maar helaas zijn de actievoorwaarden bij deze aanbie...

Lees meer

Resultaten ledenenquête

Dinsdag 18 mei 2010 12:05

Onlangs hebben we een enquête gehouden onder onze leden. We waren onder andere geïnteresseerd wat onze leden van ons vinden en of ze ons aan zouden bevelen bij vrienden en/of kennissen. H...

Lees meer

Persbericht: “Actieaanbiedingen energieleveranciers vaak ondoorzichtig”

Donderdag 03 juni 2010 10:49

  Onderstaand persbericht hebben wij zojuist verstuurd. Wilt u meer informatie? Neem dan telefonisch contact met ons op via tel: 073 844 00 01. “Actieaanbiedingen energieleverancier...

Lees meer