Om je beter en persoonlijker te helpen, gebruikt de Vastelastenbond cookies. We zetten functionele en analytische cookies in om onze website goed te laten werken.
Onderstaand persbericht hebben wij zojuist verstuurd. Wilt u meer informatie? Neem dan telefonisch contact met ons op via tel: 073 844 00 01.
“Actieaanbiedingen energieleveranciers vaak ondoorzichtig”
Energieleveranciers worden steeds creatiever wanneer het gaat om hun actieaanbiedingen en bijbehorende voorwa... [lees verder]
Sinds enige tijd biedt E.ON een 3-jarige overeenkomst met een variabele prijs. Zij garanderen consumenten 20% korting. Maar wanneer we alles nauwkeurig berekenen concluderen we dat de korting in werkelijkheid maar 11% bedraagt.
E.ON geeft in werkelijkheid minder korting dan dat ze de consument beloofd. Dit leek ons voldoende reden om een... [lees verder]
De vakantieperiode is weer aangebroken. Veel Nederlanders vertrekken de komende maanden naar het buitenland. Uiteraard willen we allemaal graag mobiel bereikbaar blijven voor thuisblijvers. Hieronder vindt u een aantal tips voor mobiel bellen in het buitenland.
Goedkoop bellen in het buitenland
Vanuit vrijwel alle landen ter w... [lees verder]